Hazaszállította ománi utasait az IBUSZ, egyelőre nem indítanak több chartergépet Ománba

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Pénteken este landolt az utolsó chartergép, mely az IBUSZ 189, az ománi Salalah térségben pihenő utasát szállította haza Budapestre – közölte az utazási iroda az MTI-vel. Az IBUSZ a Facebookon pénteken azt írta, hogy az utasok hazaszállítása az eredeti utazási tervnek megfelelően indult meg, és a módosított légi útvonalak miatt egy technikai megálló után folytatta útját Budapest felé. Az utazási iroda korábban közölte, hogy az Ománba közlekedő charter járatok üzemeltetésének felfüggesztése mellett döntött.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!