Izraeli miniszterelnöki hivatal: Irán több mint 400 rakétát lőtt ki az országra
Irán több mint 400 rakétát és több száz drónt lőtt ki Izraelre múlt hét péntek óta – közölte az izraeli miniszterelnöki hivatal.
A támadások eddig 40 izraeli helyszínt értek, és az érintettek közel 19 000 kárbejelentést nyújtottak be az adóhatósághoz.
A hivatal közlése szerint eddig 24 ember halt meg Izraelben, körülbelül 800-an megsérültek, és több mint 3 800 embert kellett evakuálni otthonából.
A másik oldal hivatalos adatai szerint péntek óta legalább 224 civil vesztette életét Iránban.

(CNN)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom