Harmadik napja tart a konfliktus, éjszaka ismét támadta egymást Izrael és Irán
Újabb támadásokat indított az éjszaka Izrael és Irán is, írja a BBC.
Irán rakétákat lőtt ki Közép- és Észak-Izraelre. Az izraeli mentőszolgálatok szerint legalább négy ember meghalt a támadásban, és több mint száz ember megsebesült.

Mindeközben az izraeli hadsereg több csapást is mért az iráni nukleáris infrastruktúra közelébe. A teheráni olajminisztérium szerint a fővárosban lévő Shahran olajraktárat érte a támadás. Maszúd Peszkian iráni elnök „súlyosabb” válasszal fenyegetőzik, ha Izrael nem vonul vissza.

Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom