Netanjahuék előre szóltak a támadás tervéről Trumpnak
Az USA tudott Izrael tervéről, hogy meg fogják támadni Iránt, most Benjámin Netanjahu miniszterelnök azt is elárulta, hogy ők szóltak Trumpéknak.
„Előre tájékoztattuk őket, tudtak a támadásról. Most mit fognak lépni? Ezt Trump elnökre bízom, ő önállóan hozza meg a döntéseit” – mondta Netanjahu egy videóüzenetben.
„Nem akarok a nevében beszélni. De Trump azt mondta, hogy Irán nem rendelkezhet atomfegyverrel, sem ahhoz szükséges dúsítási képességgel”. (Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom