Izraeli védelmi miniszter: Irán átlépte a vörös vonalat azzal, hogy rakétákat lőtt ki civilekre
Israel Katz izraeli védelmi miniszter szerint Irán átlépte a vörös vonalat azzal, hogy rakétákat lőtt ki civil lakossági központokra, és megígérte, hogy nagyon súlyos árat fog fizetni ezért.
Az izraeli rendőrség mindeközben felszólította a lakosságot, hogy kerüljék el azokat a helyeket, ahol az iráni rakéták becsapódtak.
„Az izraeli rendőrség magasan képzett egységei megkezdték a munkát az egész országban. Ezek a csapatok gyorsan megérkeznek az összes helyszínre, biztosítják a területet, hogy a tűzszerészek dolgozhassanak, valamint szükség esetén mentési műveleteket hajtanak végre” – áll az izraeli rendőrség közleményében. A hatóságok arra kérik az állampolgárokat, hogy ne menjenek a rakéták becsapódásának helyszíneihez, mert az veszélyes. (CNN)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom