Izraeli védelmi miniszter: Irán átlépte a vörös vonalat azzal, hogy rakétákat lőtt ki civilekre

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Israel Katz izraeli védelmi miniszter szerint Irán átlépte a vörös vonalat azzal, hogy rakétákat lőtt ki civil lakossági központokra, és megígérte, hogy nagyon súlyos árat fog fizetni ezért.

Az izraeli rendőrség mindeközben felszólította a lakosságot, hogy kerüljék el azokat a helyeket, ahol az iráni rakéták becsapódtak.

„Az izraeli rendőrség magasan képzett egységei megkezdték a munkát az egész országban. Ezek a csapatok gyorsan megérkeznek az összes helyszínre, biztosítják a területet, hogy a tűzszerészek dolgozhassanak, valamint szükség esetén mentési műveleteket hajtanak végre” – áll az izraeli rendőrség közleményében. A hatóságok arra kérik az állampolgárokat, hogy ne menjenek a rakéták becsapódásának helyszíneihez, mert az veszélyes. (CNN)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!