Izraeli védelmi miniszter: Az iráni támadás figyelmeztetés mindenkinek
Az iráni elleni támadás „erőteljes és egyértelmű üzenet” arra, hogy „akik Izrael elpusztítására készülnek, azok meg lesznek semmisítve” – közölte az izraeli védelmi miniszter. Jiszráel Kac hozzátette, hogy „Irán egyre keményebb árat fog fizetni, minél tovább folytatja agresszív akcióit”.
Egy közleményben Kac jelezte, hogy az izraeli hadsereg folytatni fogja akcióit az iráni nukleáris program megállítására és az Izrael elleni fenyegetések megszüntetésére – írta az AP.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom