Iráni katonai szóvivő: Izrael és az Egyesült Államok kemény árat fizet a támadásért

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Izrael és az Egyesült Államok „nagyon kemény árat fog fizetni” az Irán ellen elkövetett támadásért – közölte az iráni hadsereg szóvivője az iráni hírügynökségek beszámolója szerint. Abolfazl Sekarcsi altábornagy közlése szerint Izrael az Egyesült Államok segítségével hajtotta végre a támadásokat, hozzátéve, hogy Izrael „kemény választ fog kapni”.

„Az ellenségek erős válaszlépésre kell, hogy számítsanak a fegyveres erőktől”, ami „teljesen készen áll és erőteljesen válaszolni fog ezekre az akciókra” – közölte a szóvivő. Sekarcsi hozzátette:

„A megtorlás határozott lesz és a cionista rezsim és az Egyesült Államok nagyon kemény árat fog fizetni.”

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!