India miniszterelnöke barátjaként köszöntötte Trumpot
Narendra Modi, India miniszterelnöke szintén gratulált Donald Trumpnak. „Szívből gratulálok barátom, Donald Trump, a történelmi választási győzelmedhez. Az előző ciklus sikereire építve várom, hogy megújítsuk együttműködésünket, és tovább erősítsük az India-USA globális stratégiai partnerséget. Dolgozzunk együtt azért, hogy jobbá tegyük a népünket, és azon, hogy előremozdítsuk a globális békét, stabilitást és jólétet” – írta X-en.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom