Netanjahu: Gratulálok a történelem legnagyobb visszatéréséhez
„Gratulálok a történelem legnagyobb visszatéréséhez!” – írta Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök az X-en, reagálva arra, hogy Donald Trump szinte már biztosan az Egyesült Államok új elnöke lesz.
„Az ön történelmi visszatérése a Fehér Házba új kezdetet kínál Amerika számára, és újra megerősíti az Izrael és Amerika közötti nagy szövetséget. Ez egy óriási győzelem!” – írta.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom