AP: Harris nyert Minnesotában
Az AP és a The New York Times is kihirdette, hogy Kamala Harris nyert Minnesotában, abban az államban, ahol alelnökjelöltje, Tim Waltz kormányzó.
Ebben az államban 52 éve töretlen a demokraták győzelme. Richard Nixon 1972-es győzelme óta egyetlen republikánus elnökjelölt sem vitte el Minnesotát, bár Donald Trump 2016-ban közel került hozzá, amikor mindössze 1,5 százalékponttal maradt el Hillary Clintontól.
(AP)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom