Trump-pártinak indult, végül nemzetegyesítő lett a New York belvárosában parkoló, szétgraffitizett Cybertruck

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Egy Trump-párti szavazó, Boris Vitvitskiy azt tervezte, hogy átautózza az USA-t a Tesla Cybertruckjával, amire bárki írhat a republikánus jelöltet támogató üzenetet. Végül mire megérkezett az 5. Sugárútra, és leparkolt a Trump Toronytól nem messze, már úgy döntött, hogy bárki fújhat rá bármit.

A New York Times szerint az első és hátsó lökhárítón az áll nagy betűkkel, hogy TRUMP, a – jobb szó híján – hátsó szélvédőre viszont már azt fújta valaki, hogy „Szavazz Harrisre”. Mások azt írták rá, hogy „Szeretnék találkozni Kid Rockkal”, „Elont elnöknek” és azt, hogy „Ez van”.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Amerikai elnökválasztás
Tovább a mellékletre
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!