Farage: Ha Harris nyer, kegyelmet kéne adnia Trumpnak

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Nigel Farage brit politikus, Donald Trump szövetségese azt mondta, hogy szerinte ha Kamala Harris nyer, akkor elnöki kegyelemben kéne részesítenie Donald Trumpot – írja a Fox News.

Ettől függetlenül úgy gondolja, hogy Trump fog nyerni, de ha véletlenül mégsem így lenne, akkor szerinte egy ilyen gesztus sokat javítana az ország lelki állapotán. Emellett a brit politikus szerint Harris is nagyvonalúnak tűnne.

Trump ellen több ügy is zajlik, de egy New York-i bíró szeptemberről a választás utánra tolta az ítélethirdetést. A New York v. Trump ügyben 34 vádpontban találták bűnösnek az előző elnököt.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Amerikai elnökválasztás
Tovább a mellékletre
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!