Az Irán elleni új szankciókról tárgyalt Joe Biden a G7-országok vezetőivel
Joe Biden amerikai elnök szerdán csatlakozott a G7-országok vezetőivel folytatott telefonbeszélgetéshez, amelynek célja az Irán Izrael elleni támadására adandó válaszlépések – köztük új szankciók – összehangolása volt – közölte közleményében a Fehér Ház.
Biden és a G7-ek egyértelműen elítélték Irán Izrael elleni támadását – tették hozzá. Emellett az amerikai elnök megerősítette az Egyesült Államok teljes szolidaritását és támogatását Izrael és az ország népe iránt.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom