Halálos balesetet szenvedett az Orbánt kísérő konvoj egyik motoros rendőre Stuttgartban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Súlyos balesetet szenvedett hétfő délelőtt két, a reptérre tartó Orbán Viktor konvoját kísérő motoros rendőr, miután összeütköztek egy BMW-vel. Mindkét rendőrt súlyos sérülésekkel vitték kórházba, egyikük életét végül nem is sikerült megmenteni – írja a Bild.

A német lap szerint a BMW-t vezető 69 éves nő nem vette észre, hogy a miniszterelnöki konvoj miatt motoros rendőrök zárták le a kereszteződést. Így egyikükbe beleütközött, majd egy társába is belecsúszott.

Orbán Viktor más fideszes politikusok oldalán, a helyszínen nézte végig a skótok elleni győztes meccset, ezután indult el a reptérre hétfőn délelőtt. Orbán hétfő este Rómába utazott, hogy Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel találkozzon, erről előbb Szijjártó Péter posztolt, aztán maga Orbán Viktor is.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!