Már nem kell óvóhelyek közelében tartózkodniuk az izraelieknek

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Úgy tűnik, hogy az iráni dróntámadás befejeződött, mert az izraeli hadsereg belügyi parancsnoksága olyan jelzést adott, ami szerint már nem kel óvóhelyek közelében tartózkodniuk az izraelieknek. Más óvintézkedéseket egyelőre nem függesztenek fel, érvényben maradtak a gyülekezési korlátozások, szünetel az oktatási tevékenység és az iskolai kirándulások is.

Az óvóhelyszabály felfüggesztése mellett ugyanakkor bizonytalanná teszi a helyzetet, hogy néhány helyen, mint például a Golan-fennsíkon még megszólaltak a légvédelmi szirénák.

(Times of Israel)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!