Már több tucat drónt lőhettek le amerikai, jordán és brit gépek, állítja több forrás is

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Több, de nem megerősített forrás is azt állítja, hogy amerikai és jordániai haderő is szedett le Izrael felé közeledő Iránból indított drónokat.

A CBS News és a Reuters is azt közölte meg nem nevezett tisztviselőkre hivatkozva, hogy az amerikai légierő irán drónokat lőtt le, de az angol Királyi Légierő repülőgépei is részt vettek Izrael légvédelmében a Sky News szerint. Utóbbit a brit védelmi minisztérium nem sokkal később megerősítette.

A Reuters arról is ír biztonsági forrásokra hivatkozva, hogy Jordánia légterében több tucat drónt lőttek le jordán vadászrepülőgépek.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!