Izrael: Irán megfizet, amint eljön az idő
Beni Ganc, Izrael minisztere arról beszélt, hogy Irán meg fog fizetni azért, amiért Izraelre támadt. Ganc közleményében azt írta, „a számunkra megfelelő módon és időben fogjuk megkövetelni [a támadás] árát Irántól”.
A miniszter szerint látszik, hogy Izrael „ellenségei ártani akarnak Izraelnek”, ezért az ország „továbbra is egyesül és erősebb lesz”. Ganc nemrég beszélt Annalena Baerbock német külügyminiszterrel, akivel, mint fogalmazott, „azt vitattuk meg, hogy szükség van egy globális egységfront kialakítására”.
(BBC)
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom