CNN: Biden és Netanjahu telefonon beszél egymással

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Joe Biden amerikai elnök és Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök ezekben a percekben beszél egymással telefonon, jelezte egy forrás a CNN-nek.

Korábban Lloyd Austin amerikai és Joáv Gallant izraeli védelmi miniszter is beszélt egymással. Egy amerikai forrás szerint Austin arra kérte izraeli kollégáját, hogy értesítsék az Egyesült Államokat az iráni támadásra adott bármilyen lehetséges válaszlépés előtt. A beszélgetésről kiadott izraeli tájékoztatás szerint Gallant ismertette Austinnal az izraeli védelmi lépéseket, és hangsúlyozta, hogy készen állnak bármilyen további támadás kivédésre.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!