A legtöbb Irán által kilőtt rakétát még Izrael határán kívül fogták el

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Az Irán által kilőtt rakéták többségét Izrael határain kívül fogták el, míg korlátozott számuk az ország területén belül esett le, közölte az izraeli hadsereg szóvivője, Avichaj Adraee.

Az izraeli harci gépek több mint tíz robotrepülőgépet (cirkálórakétát) fogtak el az ország határain kívül, valamint több tucat drónt írta Adraee az X-en, hozzátéve, hogy az Iránból indított légi eszközök száma összesen mintegy kétszáz volt.

A szóvivő még azt közölte, hogy Irán több tucat föld-föld rakétát lőtt ki területéről. Majd ő is leírta, hogy egy gyerek megsérült a támadásban, a hadsereg egyik déli bázisa szenvedett el kisebb károkat.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!