A WHO szerint Gáza északi részén már nincs működőképes kórház
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szerint Gáza északi részén már nincs működőképes kórház. Nincsen elég üzemanyag-, személyzet- és ellátmány, írja a Guardian.
„Északon valójában nem maradt működőképes kórház” – mondta Richard Peeperkorn, a WHO gázai képviselője az újságíróknak. Peeperkorn hozzátette, hogy az Al-Ahli kórház volt az utolsó, de most már az is minimális kapacitásokkal működik.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom