Két palesztinnal végeztek izraeli katonák Ciszjordániában a palesztin egészségügyi minisztérium szerint
A Hamász alá tartozó minisztérium közlése szerint két, egymástól elszigetelt eset is palesztinok halálával végződött szombaton. Egyiküke, egy 20 éves férfit Beit Ummarban lőtték hasba, és a helyi híradások szerint a kórházban halt bele a sérüléseibe, egy 25 éves férfivel pedig Tulkarmban végeztek az izraeli katonák a minisztérium közlése alapján. A konfliktus kitörése óta ezzel már 290 palesztint öltek meg izraeli katonák Ciszjordániában.
(Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom