Izraeliek százai indulnak ötnapos menetelésre, hogy felhívják a figyelmet a Hamász által még mindig fogva tartott túszokra

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Izraeliek százai tüntetnek az izraeli védelmi minisztérium előtt, hogy felhívják a figyelmet a Hamász által Gázában fogva tartott több mint 200 túszra. Köztük jó páran foglyul ejtettek hozzátartozói, akik Tel-Avivból Jeruzsálembe vonulnak, reményeik szerint szombaton érnek majd oda Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök irodájához.

Egyes túszok családjai aggódnak amiatt, hogy a gázai események, az ottani civilek szenvedései háttérbe szorítják a Hamász terroristái által fogva tartott rokonaik ügyét.

(Sky)

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!