Bombariadó miatt kiürítették a párizsi Eiffel-tornyot

Bombariadó miatt kiürítették a párizsi Eiffel-tornyot
Fotó: Miguel Medina / AFP
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Szerencsétlenül járt, aki szombat délben akarta meglátogatni Párizs egyik fő nevezetességét, az Eiffel-tornyot. Bombariadó miatt ki kellett üríteni a turisztikai látványosság három emeletét – írja a France24.

„Ez egy szokásos eljárás az ilyen helyzetekben, ritkán van rá azonban szükség” – fogalmazott a rendőrség szóvivője. A rendőrség és a tűzszerészek átvizsgálták az épületet, és az emlékmű alatti teret is. Mint kiderült, téves riasztás volt, így bő két órával később már vissza is engedték a látogatókat.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!