Az Anonymous a Twitteren azt állítja, egy hozzájuk kapcsolható csoport meghekkelte a Kreml biztonsági kameráit. „Nem állunk le, amíg fel nem fedjük az összes titkotokat. Nem fogtok tudni megállítani minket. Most már a kastélyban, a Kremlben vagyunk” – írják, mellé pedig egy videót is feltöltöttek, ami állítólag a Kremlből van.
Az Anonymous februárban azt mondta, kibertámadást indítottak, amiben rövid időre lekapcsolták az RT.com, valamint a Kreml, az orosz kormány és az orosz védelmi minisztérium honlapjait.
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom