Még nem térhetnek haza a lakosok Bucsába, mert még mindig találnak orosz aknákat a polgármester szerint
Még nem térhetnek haza a kitelepített bucsai lakosok, mert a területen még mindig aknák vannak, miután az orosz csapatok onnan kivonultak, mondta Bucsa polgármestere.
Anatolij Fedoruk szerint körülbelül 3700 civil maradt Bucsában az orosz csapatok megszállása alatt. A háború előtt a városban körülbelül 37 ezren laktak. (Guardian)
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom