Az ünnepség a Kossuth téren még folytatódott
Magyar Péter beszéde után az ünnepség még folytatódott a Kossuth téren. Többek között a Grund vígszínházi fiúzenekar énekelte a Mi vagyunk a grund című dalát, Caramel pedig Szállok a dallal című számot adta elő, de ennek a közvetítésnek mára vége.
Búcsúzóul még beteszem az április 12-i, esti Batthyány téri tiszás bulin lejtett táncával világszerte híressé vált Hegedűs Zsolt leendő egészségügyi miniszter újabb táncáról a Telex videóját:
Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom