Korlátozzák a nehézgépjárművek forgalmát Békás és Gyergyószentmiklós között

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Hétfőtől számítva 30 napon át nem közlekedhetnek a 13 tonnásnál nagyobb össztömegű járművek Békás és Gyergyószentmiklós között, a 12C jelzésű országúton – jelentette be Gyergyószentmiklós önkormányzata Facebookon.

Hozzátették, a Sürgősségi Esetek Neamț Megyei Felügyelősége határozata alól kivételt képeznek a sürgősségek esetén bevethető céljárművek, illetve az autóbuszok.

Mint írták, a forgalomkorlátozást a hidrometeorológiai jelenségek súlyos következményeinek megelőzése érdekében vezették be. Azaz az intenzív csapadék hatással lehetett az út állapotára és a közlekedés biztonságára.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!