Vádat emeltek egy bukaresti óvónő ellen, aki az ügyészek szerint bántalmazott hat gyermeket
Vádat emelt Bukarest első kerületének ügyészsége egy óvónő ellen, aki a gyanú szerint megütött, megcibált vagy meglökött hat gyermeket, írja az Agerpres.
A hatósági felügyelet alatt levő első kerületi óvodai óvónőt visszaélésszerű magatartás vádjával állítják bíróság elé. A vádirat szerint 2024 januárja és márciusa között hat gyermeket is megütött, ráncigált vagy meglökött, fizikai szenvedést okozva nekik ezáltal. Az ügyet a főváros első kerületének bírósága tárgyalja.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom