Csalódottak a tüntetők: Itt most ezreknek kellene lenniük
A Digi 24 riportere a parlament előtt összegyűlt tüntetők között interjúzott, többen csalódottan nyilatkoztak, amiért csak néhány százan jelentek meg Călin Georgescu támogatására. „Vége mindennek, ha nem engedik indulni” – mondta egy demonstráló. Egy másik résztvevő azt állította, hogy inkább széttépi a szavazólapját, ha Georgescut végleg kizárják. „Ez az ember szívből cselekszik, nem értem, miért hagyták cserben az emberek” – tette hozzá egy nő, aki szerint az utcán most ezreknek, sőt százezreknek kellene állniuk.

Friss bejegyzések
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom