Kifütyülte Kelemen Hunort a nézők egy része az Antena 3 műsorában

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Kelemen Hunor az RMDSZ támogatóihoz beszélt élő adásban, röviddel az exit-poll eredmények ismertetése után, amelyet az Antena 3 CNN is közvetített saját műsorában. Amikor a nézők meghallották, hogy az RMDSZ elnöke magyarul beszél, pfújolni kezdtek, ami a műsorvezetőt, Mihai Gâdeát nagyon feldühítette, írta meg a stiripesurse.ro.

„Megkérem önöket, hogy viselkedjenek civilizáltan. Aki itt, ma este egy román állampolgárt kifütyül, az menjen ki a teremből most” – szólt rá a közönségre a műsorvezető.

Kelemen Hunor a választási kiértékelőben a jó eredményekről, a magas választási részvételről beszélt, illetve köszönetet mondott mindenkinek, aki az RMDSZ-re szavazott. Magyar összefoglalója után románul is szólt a jelenlévő újságírókhoz, azonban jóval rövidebben.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!