Videóüzenetben kéri a fiatalokat és időseket Bagossy Norbert, hogy vasárnap szavazzanak az RMDSZ-re

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Antal Árpád Sepsiszentgyörgy polgármestere tette közzé azt a videót, melyen Bagossy Norbert, a gyergyói származású, de Budapestre költözött Bagossy Brothers Company frontembere a szavazásra buzdít. „Bagossy Norbit és bandáját itt Sepsiszentgyörgyön mindig szívesen hallgatjuk, hallgassuk meg most is mit üzen nekünk vasárnapra!” – írta a videó fölé Antal Árpád.

„Általában nem szoktunk politikai kérdésekkel foglalkozni, de a mostani helyzetben úgy érezzük fontos, hogy megszólaljunk” – kezdte videóját az énekes.

Elmondása szerint az erdélyi magyarság léte és jövője érdekében kérik rajongóikat arra, hogy szavazzanak a parlamenti választásokon a magyar képviseletre. „Mert ha nem, akkor a múlt heti elnökválasztás alapján esély van arra, hogy a magyarellenes erők hangsúlyosabban jutnak be a parlamentbe, és az RMDSZ pedig kimarad” – mondta Bagossy Norbert.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!