Kényszerleszállást hajtott végre Bukarestben a Wizz Air Billundból érkező gépe

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Egy esetleges műszaki probléma miatt kényszerleszállást hajtott végre vasárnap a bukaresti Henri Coandă nemzetközi repülőtéren a Wizz Air egyik gépe – közölte a bukaresti repülőterek országos vállalata (CNAB).

Az Agerpres szerint a repülőgép 228 utassal és kilenc fős személyzettel a fedélzetén Billundból Bukarestbe tartott. A gépnek 13 órakor kellett volna leszállnia.

Teo Postelnicu, a CNAB szóvivőjének tájékoztatása szerint 12:43-kor a repülő személyzete vészhelyzetet jelentett egy lehetséges műszaki probléma miatt, és kérte a kényszerleszállást.

A repülőtér felkészült egy esetleges beavatkozásra, erre azonban végül nem volt szükség. A repülő 12:46-kor biztonságban leszállt. A kényszerleszállás nem befolyásolta a többi repülő forgalmát.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!