Kisiklott egy vagon, leállt a vasúti közlekedés Temesvár és Arad között
Frissítés: Újraindult a vasúti közlekedés Temesvár és Arad között csütörtök délben, jelentette be a román állami vasúttársaság (CFR).
Leállt csütörtök reggel a vasúti forgalom Temesvár és Arad között, miután a 2601-es számú Regio utasszállító vonat második és egyben utolsó kocsija kisiklott Temesságnál, írja az Agerpres.
Az állami vasúttársaság (CFR) tájékoztatása szerint az incidens hét utasszállító vonat menetrendszerű közlekedését akadályozza, ezek: IR 1532, IR 11501, IRN 1765, IRN 78, R 2603, R 10512 és R 3112. Ezek a vonatok ideiglenesen a szomszédos állomásokon vesztegelnek.
Az utasokat közúti járművön szállítják tovább. A kisiklás körülményeit a Román Vasúti Nyomozó Ügynökség (AGIFER) vizsgálja ki.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom