Súlyos égési sérülést szenvedett egy 16 éves lány, miután felmászott egy vasúti kocsi tetejére

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

A teste 80 százaléka megégett annak a tizenhat éves lánynak, aki felmászott az aradi állomáson egy vasúti tehervagon tetejére, és áramütést szenvedett, számolt be az Agerpres.

Cătălin Hreniuc, az Arad Megyei Sürgősségi Kórház orvosigazgatója csütörtökön az Agerpresnek elmondta, hogy a tinédzser lezuhant a vasúti kocsi tetejéről, ennek következtében eltört a medencecsontja is.

A lányt az intenzív osztályon ápolják, intubálták és nyugtatókat kapott, és a bukaresti súlyos égési sérültek kezelésére kialakított kórházi osztályon fogják kezelni.

Múlt héten egy 19 éves fiú a szintén Arad megyei gyoroki állomáson mászott fel egy tehervagonra, hogy fényképet készítsen, de áramütés érte. Az ő testfelületének 70 százaléka égett meg.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!