A román állami légitársaság több közel-keleti járatát felfüggesztette
Felfüggeszti Tel Avivba, Ammanba és Bejrútba tartó járatait a TAROM légitársaság augusztus 6. és 12. között a régió kiszámíthatatlan biztonsági helyzete miatt.
A TAROM kezdetben csak a Bukarest-Bejrút útvonalon közlekedő járatokat függesztette fel augusztus 6-ig, miután a Külügyminisztérium utazási riasztást adott ki, amely a Libanonba utazás biztonsági kockázatáról tájékoztat, és minden utazás elkerülését javasolja, a korlátozást azonban egy hétfői közlemény szerint kiterjesztették az izraeli és a jordániai célpontokra is.
A román állami légitársaság követi a közel-keleti helyzet alakulását és a hatóságok tájékoztatását, és ennek alapján folyamatosan napirenden tartja az utazóközönséget a járatok indulásával kapcsolatban, írták a keddi közleményben. Az utasokat arról biztosítják, hogy többletköltség nélkül átütemezhetik a foglalásaikat vagy visszaigényelhetik a jegyek árát.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom