A nyári időszakban javítani fogják a Transzfogarasi utat

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Sorin Grindeanu szállításügyi miniszter pénteken bejelentette, hogy a nyár folyamán javítási munkálatokat végeznek a Transzfogarasi úton, de a forgalom lezárása nélkül, írja az Agerpres.

A tárcavezető egy sajtótájékoztatón elmondta, hogy ezek a munkálatok halaszthatatlanok.

A Transzfogarasi úton június 7-én nyitották meg a forgalmat a Szeben megyei Bilea-tó és az Argeş megyei Piscul Negru között. A magashegyi úton csak reggel 7 és este 9 óra között lehet autózni, és rossz idő esetén ideiglenesen lezárják az útszakaszt.

A Transzfogarasi út jelenleg az egyik útvonal Nagyszeben felé, miután hétfőtől lezárják a közúti forgalmat az Olt völgyén keresztülvezető 7-es országúton (DN 7).

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!