Tűz ütött ki egy nagybányai szállodában, 12 embert evakuáltak

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Tűz ütött ki csütörtökről péntekre virradó éjszaka egy nagybányai szállodában, írja az Agerpres. Tizenkét embert, köztük egy gyereket evakuáltak – közölte Adriana Şanta, a Máramaros megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) szóvivője.

Tájékoztatása szerint a szálloda konyhájában keletkezett tűz. Egy hűtőberendezés gyulladt ki az alagsori helyiségben, és az élelmiszerraktárban terjedtek szét a lángok.

A kimenekített 11 felnőttet és egy kiskorút a helyszínen megvizsgálták a kiérkező mentősök.

A lángokat három tűzoltócsapat oltotta el.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!