Egy nap alatt több mint 560 sofőrt hagytak jogsi nélkül a rendőrök
564 gépkocsivezetőnek vonták be a jogosítványát az elmúlt 24 órában a közúti közlekedési szabályok megszegése miatt, írja az Agerpres.
A belügyminisztérium szombati közleménye szerint közülük 51 sofőrnek alkoholos befolyásoltság, háromnak drog vagy egyéb tiltott szer hatása alatti vezetés miatt. Emellett 332 járműnek elvették a forgalmi engedélyét.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom