Kiesett a kórház emeletéről és meghalt egy páciens Szatmárnémetiben
Egy páciens meghalt a hétfőre virradó éjszaka, miután lezuhant a szatmárnémeti régi kórház emeletéről, közölte hétfőn az intézmény szóvivője.
Rodica Lohan elmondta, a szatmárnémeti megyei sürgősségi kórház azonnal belső vizsgálatot indított, ez még folyamatban van. Az eredményekről tájékoztatni fogják a sajtó képviselőit.
Az ügyben a rendőrség is nyomozást indított. (Agerpres)
A téma érzékenysége miatt ebben a cikkben nem jelenítünk meg reklámokat.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom