Kórházba került három tizenéves, miután felborultak a családi autóval
Három tizenéves sérült meg péntekre virradóan, amikor a család autójába ültek és nekiütköztek egy fának, majd felborultak – közölte az Agerpres a Vrancea megyei rendőrség pénteki közleménye alapján.
A két 16 éves és egy 14 éves fiú a 11A jelzésű országúton, Adjud és Oneşti között „próbálta ki” a családi autót. Az egyik 16 éves fiú vezetett, de elvesztette a jármű fölötti kontrollját, az autó egy fának ütközött, majd felborult. A rendőrséget hajnali 2:30-kor értesítették a balesetről.
A tájékoztatás szerint mindhárom tinédzser megsérült, kórházba szállították őket.
A rendőrség gondatlanságból elkövetett testi sértés, jogosítvány nélküli autóvezetés és használat céljából elkövetett lopás miatt indított eljárást az ügyben.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom