Csótányinvázió miatt bezárták Marosvásárhely legnagyobb bevásárlóközpontját
A Maros megyei fogyasztóvédelmi felügyelőség (CJPC) szerdán közölte, hogy ideiglenesen bezárják Marosvásárhely legnagyobb bevásárlóközpontját, a Shopping Cityt, mert az ellenőreik csótányokat találtak több raktárhelyiségben és a folyosókon, adja hírül az Agerpres.
A hivatal közleménye szerint lakossági panasz nyomán tartottak ellenőrzéseket kedd délután a mallban működő élelmiszerforgalmazó és vendéglátóipari szolgáltatóknál. Ezek közül négy létesítményben csótányokat találtak a raktárhelyiségekben és a folyosókon.
A felügyelőség elrendelte a bevásárlóközpont ideiglenes bezárását a problémák kiküszöböléséig, emellett 20 ezer lej értékben szabott ki bírságokat.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom