Hatvan személyen segített a Salvamont az elmúlt 24 órában
Az elmúlt 24 órában 61 segélykérés érkezett a hegyimentő-szolgálathoz – tájékoztatott szombaton a Salvamont közleménye nyomán az Agerpres.
A hegyimentő-szolgálat munkatársai 60 személynek nyújtottak segítséget, akik közül 20-at a mentőszolgálat vagy a SMURD autójával kórházba szállítottak.
A Salvamonttól ezenkívül 39 betelefonáló kért információkat és tanácsokat a turistaútvonalak állapotáról az elmúlt 24 órában
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom