Kigyulladt egy személyszállító vonat mozdonya Arad megyében
Kigyulladt egy személyszállító vonat mozdonya szombat reggel Arad megyében. A tüzet rövidzárlat okozta, senki nem sérült meg, írja az Agerpres.
A megyei katasztrófavédelmi felügyelőség tájékoztatása szerint az incidens Fönlak (Felnac) község Arad felőli kijáratánál történt. A mozdony motorterében ütött ki a tűz, amelyet a helyszínre kiérkezett tűzoltók rövid időn belül eloltottak.
A vonat mintegy 40 utasának sikerült elhagynia a szerelvényt, senki nem szorult orvosi ellátásra. A tüzet rövidzárlat okozta.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom