Kidobta egy szálloda emeleti ablakából két gyerekét egy nő Botoșaniban

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Kidobta két gyerekét egy nő vasárnap éjjel egy Botoșani-i szálloda első emelti ablakából. A rendőrség közleménye szerint a kétéves gyerek a helyszínen meghalt, a háromévest pedig súlyos sérülésekkel szállították kórházba, írja a Spotmedia.

Az anya öngyilkossággal fenyegetőzött, ezért tárgyalót is bevetettek, akinek két órájába került, amíg annyira elterelte a nő figyelmét, hogy a tűzoltók az ablakon bemászva meg tudták akadályozni abban, hogy levesse magát.

A nőt a Botoșani Megyei Kórház pszichiátriai osztályára szállították. A rendőrség gyilkosság és gyilkossági kísérlet elkövetése miatt indított büntetőeljárást.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!