Tizenhárom éves, kocsit vezető gyerek okozott balesetet Bukarestben
Egy tizenhárom éves gyermek okozott közúti balesetet csütörtök reggel Bukarestben, írja az Agerpres.
Rendőrségi források szerint a forgalmi rendőröket reggel 6 óra körül riasztották a 112-es segélyhívó számon a fővárosi Bucureştii Noi sugárúton bekövetkezett közúti balesethez. Az első információk szerint egy 13 éves gyermek vezette autó nekiment egy villanyoszlopnak, a jármű vezetője és egy szintén kiskorú utas is megsérült az ütközés nyomán.
A rendőrök szondáztatták a kiskorú sofőrt, és a teszt negatív volt. Mindkét kiskorút kórházba szállították.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom