Reggelizni szerettek volna, ételmérgezéses tünetekkel szállították kórházba a 8 tizenévest és kísérőjüket
Ételmérgezés tüneteivel szállítanak kedden a sinaiai kórház sürgősségi osztályára nyolc tizenévest és egy felnőttet, miután ugyanannál a falatozónál reggeliztek Sinaia központjában, írja az Agerpres.
A sinaiai polgármesteri hivatal tájékoztatása szerint a 14-18 év közötti fiatalok egy iskolai tábor keretében üdülnek a hegyvidéki városban. Reggel a La Gigel nevű falatozóban ettek, majd az Enescu-emlékház meglátogatására indultak, de az utcán rosszul lettek.
A Prahova megyei katasztrófavédelmi felügyelőség arról számolt be, hogy a nyolc kiskorú és felnőtt kísérőjük rosszullétre, hányingerre, szédülésre panaszkodott. Több mentő-, rohammentő, valamint betegszállító autó érkezett a helyszínre, a csoport tagjait a sinaiai kórház sürgősségi osztályára szállítják – közölte a katasztrófavédelem.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom