Bombariadó volt vasárnap reggel a kolozsvári reptéren

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Vasárnap hajnalban telefonon közölte egy ismeretlen személy, hogy bomba van a Wizz Air légitársaság Kolozsvár-Luton vonalon közlekedő gépén. A menetrend szerint 6:15-kor felszálló gép fedélzetén 149 utas és légiutas-kísérő tartózkodott – írja a repülőtér által kiadott közlemény.

A veszélyhelyzeti tervet azonnal aktiválták, az utasokat biztonságosan kiszállították, és végrehajtották a repülőgép és az utasok ellenőrzésére vonatkozó eljárásokat.

A repülőtér közleménye szerint az ellenőrzések során az utasok biztonságát veszélyeztető jeleket nem találtak, ezért visszaszálltak a fedélzetre, és a gép 9 óra 54 perckor, körülbelül 3,5 órás késéssel, biztonságosan felszállt.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!