Három embert kórházba szállítottak egy Hargita megyei baleset miatt

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Baleset történt csütörtök reggel a Hargita megyei Borzonton; három embert kórházba szállítottak – tájékoztatott az Agerpres nyomán a megyei katasztrófavédelem.

A baleset a 13B jelzésű országúton történt, és két autó volt érintett, amelyekben összesen négyen utaztak.

Három embert kórházba szállítottak, mindannyian eszméletüknél voltak, amikor átvették őket a mentős egységek. Utólag a negyedik is egészségügyi ellátást kért.

A baleset miatt egy ideig mindkét irányban lezárták a forgalmat az érintett szakaszon, jelenleg félpályás korlátozás van érvényben.

A környéken köd miatt csökkent a látótávolság.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!