Három embert kórházba szállítottak egy Hargita megyei baleset miatt
Baleset történt csütörtök reggel a Hargita megyei Borzonton; három embert kórházba szállítottak – tájékoztatott az Agerpres nyomán a megyei katasztrófavédelem.
A baleset a 13B jelzésű országúton történt, és két autó volt érintett, amelyekben összesen négyen utaztak.
Három embert kórházba szállítottak, mindannyian eszméletüknél voltak, amikor átvették őket a mentős egységek. Utólag a negyedik is egészségügyi ellátást kért.
A baleset miatt egy ideig mindkét irányban lezárták a forgalmat az érintett szakaszon, jelenleg félpályás korlátozás van érvényben.
A környéken köd miatt csökkent a látótávolság.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom