Hegyimentők keresnek egy eltűnt juhászt Máramarossziget környékén

Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!

Máramarossziget környékéről eltűnt juhászt keresnek a hegyimentők, írja az Agerpres. A Salvamont hegyimentő-szolgálat tájékoztatása szerint az 57 éves juhász ittas állapotban ment el csütörtök este a Máramarossziget közelében lévő esztenáról. Vasárnap estig a testvére kereste, valamint az esztena tulajdonosa és több környékbeli lakos, de nem bukkantak a nyomára.

Az esztena tulajdonosa végül segítséget kért az 112-es számon. A családtagok szerint a juhásznak nincsenek egészségi problémái. A hegyimentők drónt is bevetettek a férfi felkutatására.

Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!

Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.

Támogatom
Állítsd be a Transtelexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!