Három éjszakai járatot indítanak Kolozsváron
A kolozsvári városháza bejelentette, hogy július 1-jétől három vonalon bevezetik az éjszakai járatokat, a buszok 23 és 02 óra között, 30 percenként közlekednek, írja a G4Media. Eddig a tömegközlekedés menetrendje 23:00 órakor zárult.
A három érintett vonal az 54N, 5N és 25N jelzésű, azaz:
Hajnal negyed – központ – Grigorescu negyed
Repülőtér – központ – vasútállomás
Monostori negyed – központ – Györgyfalvi negyed.
„A jegy ára 5 lej, melyet a 24Pay alkalmazáson keresztül, a buszban elhelyezett POS-ból és a sofőrnél lehet megvásárolni” – idézte a G4Media Emil Boc polgármestert. A városvezető hozzátette, a Zöld péntek program szerint péntekenként ingyenes a közlekedés az összes városi vonalon, amely Szászfenesre, és július 1-jétől Apahidára is kiterjed.
Támogasd a Transtelexet egy kávé árával!
Munkánkkal minden nap magyar közösségeket tartunk képben, teret adunk helyi ügyeknek, és fontos erdélyi történeteket mutatunk be — függetlenül, szabadon. Ahhoz, hogy ezt továbbra is így tehessük, rád is szükségünk van.
Támogatom